#GENEL

TURKSPORU'nun dergisi 3. sayısıyla yayında

22 Şubat 2019 Cuma
TURKSPORU'nun dergisi 3. sayısıyla yayında
#GENEL

TURKSPORU'nun dergisi 3. sayısıyla yayında

22 Şubat 2019 Cuma
Paylaş

TURKSPORU’nun dergisi yeni sayısıyla karşınızda! İlk sayısından itibaren tüm branşları kucaklayan yaklaşımıyla büyük ilgi ve destek gören TURKSPORU dergisinin yeni sayısı da milli sporcularımızın gurur veren başarılarıyla dolup taşıyor.

2018’de sporcularımızın birçoğu dünya çapında başarılara imza atıp bayrağımızı göndere çektirirken bazıları da bizlere ilham veren çok etkileyici hikayeler yazdı. Ramil’in Avrupa şampiyonluğu, Ampute Milli Takımımızın Dünya ikinciliği, Sümeyye Boyacı’nın destansı altın madalyası bunlardan sadece birkaçı.

TURKSPORU’nun kapağını Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’nda tarih yazan yüzücülerimiz süslüyor. Rekor üstüne rekor kıran sporcularımızın Balkan Atletizm Şampiyonası ve 3 Bant Bilardo Dünya Kupası’ndaki başarı hikayeleri de TURKSPORU dergisinin üçüncü sayısında yer alıyor.

Her sayıda olduğu gibi bu sayıda da spor kültürünün güzel yönlerini ön plana çıkaran konular TURKSPORU sayfalarında. Kış mevsimini yaşadığımız şu günlerde kış sporlarını tanımak, kürekle dünyayı gezen Erden Eruç’un ilham verici hikayesini okumak ve spor tarihimizin efsane isimlerinden Cemal Kamacı’nın başarılarıyla tekrar gururlanmak isterseniz TURKSPORU’nun 3. sayısı sizi bekliyor.

haberdetay