#TURKCELLTURKSPORUNUDİJİTALLEŞTİRİYOR

Turkcell TURKSPORU’nu Dijitalleştiriyor

2 Ağustos 2019 Cuma
Turkcell-Turksporu-Gorsel
#TURKCELLTURKSPORUNUDİJİTALLEŞTİRİYOR

Turkcell TURKSPORU’nu Dijitalleştiriyor

2 Ağustos 2019 Cuma

TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell, spora gönül verenler için, takımlarına destek olabilecekleri dijital paketler ve şehir sevdalıları için şehir takımlarına destek olabilecekleri özel numaralı şehir hatları sunuyor. Dünyanın ilk dijital operatörü olan Turkcell, TURKSPORU’nun önde gelen kulüpleriyle yaptığı iş birlikleri ile hem kulüpleri hem de takımını desteklemek isteyen taraftarları dijitalleştiriyor. Taraftarlar, bu paketler ile bir yandan takımlarına destek olurken diğer yandan ayrıcalıklı olarak Turkcell’in dijital servislerinden faydalanabiliyor. Turkcell TURKSPORU’nun en büyük destekçisi olarak, Trabzonspor, Galatasaray, Bursaspor ve Yeni Malatyaspor ile dijital iş birlikleri yapıyor. Bu iş birlikleri kapsamında, Bursaspor ve Trabzonspor şehir hatlarıyla, Galatasaray ve Yeni Malatyaspor ise destek paketleri ile dijitalleşiyor.

Turkcell-Turksporu-Gorsel-03

Galatasaray Destek Paketleri

Takımına destek vermek isteyen Turkcell’li Galatasaray taraftarları "Sarı", "Kırmızı" ve "Şampiyon" adı verilen 3 farklı dijital paketten birini seçebiliyor ve böylelikle takımlarının dijitalleşme yolculuğunda onlara destek olabiliyor. Tamamen Turkcell’in dijital servislerinden oluşan paketlerden "Sarı Paket"'te, taraftarlar Türkiye’nin yenilikçi müzik platformu fizy uygulamasının radyo özelliğinden yararlanıyor. Bu paket dahilinde taraftarlar aynı zamanda BiP üzerinden çağrı merkezi ve sabit numaralar da dahil her yöne 100 dakika arama yapıyor.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/sari-paket

"Kırmızı Paket" alan Galatasaraylılar ise fizy radyo özelliği ve BiP’ten 250 dakika konuşmadan faydalanmanın yanı sıra ÇalarkenDinlet servisi sayesinde de kendilerini arayanlara Galatasaray marşlarını dinletiyor.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/kirmizi-paket

"Şampiyon Paketi"’ni tercih edenler ise GollerCepte servisiyle maç kadroları, fikstür bilgileri, futbolculara dair haber, röportaj gibi takıma dair tüm haber içeriklerine ulaşma imkânına sahip oluyorlar. Galatasaray’ın her golünde taraftarlar 200 MB her galibiyetinde ise 1GB’lık internet kazanıyor. Yine bu pakette Galatasaray’ı destekleyenlere, çektikleri fotoğraf ve videonun yanı sıra dosyalarını saklayabilecekleri 5GB’lik lifebox aboneliği de ücretsiz sunuluyor. Bunlara ek olarak taraftarlar, BiP’ten 500 dakika konuşma, fizy radyo özelliğiyle birlikte ÇalarkenDinlet servislerini de kullanabiliyor.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/sampiyon-paket

Galatasaray’ın özel günlerinde coşkularını diledikleri gibi yaşayabilmeleri için Turkcell’den özel hediyeler de kazanıyorlar. "Şampiyon Paket"'e sahip taraftarlara 22. şampiyonluğu dijital ortamda rahat rahat kutlayabilmeleri için 22 GB, 19.05 kuruluş coşkusunu yaşayabilmeleri için 1GB internet hediye edildi ve Galatasaray taraftarları interneti düşünmeden sevinçlerini doyasıya yaşadı! İnterneti en bol takımın Şampiyon Paketli bir taraftarı Galatasaray’ın attığı her golden 200 MB, her galibiyetinden 1GB’a ek olarak takımlarının özel günlerinde Turkcell’in bol internetli hediyeleriyle toplam 147,8 GB kazandılar!

Pakette Turkcell tarafından verilen hediyelerin yanı sıra, forma ve maç bileti gibi kulüp hediyeleri de kazanıyorlar. Galatasaray’ın sosyal medya hesaplarından yapılan yarışmalar ile forma hediyesi kazanıyorlar. Galatasaray taraftarları için oluşturulmuş BiP Sarı Kırmızı Destek kanalından yarışmalara katılarak maç bileti ve yurtdışında oynanan maçlara için takım uçağıyla gitme şansı da elde edebiliyorlar.

Trabzonspor’a Özel 61CELL

Turkcell, Trabzon ve Trabzonspor sevdalılarını, şehirlerinin plakası olan 561 başlangıç numaralı özel hatlar ile buluşturdu. Bu hatlar sayesinde Turkcelliler, hem şehrinin takımına destek oluyor hem de Turkcell’in ürün ve servisleriyle dijitalleşiyor. Galibiyet sevinçlerini 61CELL’li hatlarıyla, kendi aralarında sınırsız konuşarak kutlayabiliyorlar. Şehir hatlarındaki Fırtına paketlerin tamamında yer alan internet paketinin yanı sıra Turkcell dijital servisleri olan BİP, fizy, TV+, Dergilik, lifebox, GollerCepte uygulamalarından da yararlanabiliyorlar. Taraftarlar, takımlarının attığı golleri birbirleriyle sevinç içinde BİP’ten paylaşırken internet kotası düşmüyor. Fizy ile müzik dinleyen taraftarlar, TV+ ile 350’den fazla kanalı rahatça izleyebiliyor. Taraftarlar aynı zamanda 500’e yakın derginin yanı sıra sayısı 100’e yaklaşan yerel ve ulusal gazetenin yer aldığı Dergilik ile de bir yandan diledikleri yayını dijital olarak okuyabiliyorlar.

61CELL Avantajları

Şehir hatları sadece şehre özel numaralı hat ve paket olarak fayda sağlamıyor aynı zamanda ek faydalar da sunuyor. 61CELL’in ayrıcalıklı dünyasında, kendi haberlerini takip edebilmeleri, anlık bildirimleri alıp çeşitli yarışmalara katılabilmeleri için özel BiP 61CELL kanalı oluşturuldu. 61CELLli müşterilerimiz bu kanalı takip edip yarışmalara katılarak maç bileti kazanıyor ve sevdalısı oldukları takımları tribünden destekliyor.

61CELLli müşteriler sevdalısı oldukları şehirlerinin çeşitli noktalarında hem kulüplerinden hem de Turkcell’den Sürpriz Nokta ile formadan GB’a çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Trabzonspor sosyal medya hesaplarından yapılan yarışmalarla VIP bilet, antrenman ziyareti ve forma kazanma şansına da sahip oluyorlar.

İkinci numara olarak 61CELL’i ya da BursaMobile’ı tercih eden müşterilerimiz hem şehir hatlarını hem de diğer Turkcell numaralarını aynı anda kullanabiliyor. BiP arama ayarlarından “İkinci Numaramı BiP’te Kullan”ı aktifleştiren müşteriler şehir hatlarını kullanırken diğer Turkcell hatlarına gelen SMS ve aramaları kaçırmıyor.

Ayrıca Trabzonspor’un attığı her golde 200 MB ve aldığı her galibiyette 1GB hediye internet kazanıyor.

Malatyaspor Ek Destek Paketleri

Malatyalı Turkcellliler takımlarını ve şehirlerini destekleyebilsin diye Turkcell’den 4-4’lük paketler çıkarıldı! 7 TL’lik ‘4-4’lük Sarı Paketi’nde, taraftarlar Türkiye’nin yenilikçi müzik platformu fizy ile radyo keyfini doyasıya yaşıyor, BiP üzerinden çağrı merkezi ve sabit numaralar da dahil her yöne 250 dakika arama yapabiliyor ve ÇalarkenDinlet servisini de ücretsiz kullanabiliyor.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/4-4luk-sari-paket

‘4-4’lük Siyah Paketi alan Yeni Malatyasporlular ise fizy radyo özelliği, ÇalarkenDinlet servisi ve BiP’ten 500 dakika konuşmanın yanı sıra GollerCepte servisinin maç kadroları, fikstür bilgileri, futbolculara dair haber, röportaj gibi takıma dair tüm haber içeriklerine ulaşma imkânına sahip olabiliyor. Bu destek paketine sahip taraftarlara ayrıca, futbol anılarını, telefon rehberi ve sevdikleriyle birlikte yer aldıkları görüntüleri saklayabilecekleri 5GB’lik lifebox aboneliği de ücretsiz sunuluyor.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/4-4luk-siyah-paket

Malatyaspor destekçileri için açılan BiP 4-4’lük Destek kanalından ve Malatyaspor sosyal medya hesaplarında yapılan yarışmalarla maç biletinden, imzalı formaya pek çok sürpriz hediyenin sahibi oluyor.

Turkcell-Turksporu-Gorsel-02

Bursaspor Gönüllülerine BursaMobile

Turkcell, Bursa sevdalılarını kentlerinin plakası olan 516 başlangıç numaralı özel hatlar ile buluşturdu. Bu hatlar sayesinde Turkcelliler, hem şehrinin takımına destek oluyor hem de Turkcell’in ürün ve servisleriyle dijitalleşiyor. Galibiyet sevinçlerini BursaMobile hatlarıyla, kendi aralarında sınırsız konuşarak kutlayabiliyorlar. Şehir hatlarındaki paketlerin tamamında yer alan internet paketinin yanı sıra Turkcell dijital servisleri olan BİP, fizy, TV+, Dergilik, lifebox, GollerCepte uygulamalarından da yararlanabiliyorlar. Taraftarlar, takımlarının attığı golleri birbirleriyle sevinç içinde BİP’ten paylaşırken internet kotası düşmüyor. BursaMobile kullanıcıları Bursaspor’un attığı her golde 200 MB, her galibiyete 1GB internet hediye internet kazanıyor. fizy ile müzik dinleyen taraftarlar, TV+ ile 350’den fazla kanalı rahatça izleyebiliyor. Taraftarlar aynı zamanda 500’e yakın derginin yanı sıra sayısı 100’e yaklaşan yerel ve ulusal gazetenin yer aldığı Dergilik ile de bir yandan diledikleri yayını dijital olarak okuyabiliyorlar. Hem şehir hem de takım sevdalılarını bir araya getiren BursaMobile, bir yandan taraftarlara kazandırırken bir yandan da takımlara ve şehirlere dijitalleşme fırsatı sunuyor.

BursaMobile Avantajları

Şehir hatları sadece şehre özel numaralı hat ve paket olarak fayda sağlamıyor aynı zamanda ek faydalar da sunuyor. Kendi haberlerini takip edebilmeleri, anlık bildirimleri alıp çeşitli yarışmalara katılabilmeleri için özel BiP BursaMobile kanalı oluşturuldu. Taraftarlar bu kanaldan yarışmalara katılarak maç bileti kazanıyor ve sevdalısı oldukları takımları tribünden destekliyor. BiP’ten sunulan kulüp faydalarına ek olarak, her ayın 16’sında BiP BursaMobile kanalında yapılan yarışma ile ilk 16 kişiye aylık 16 GB, sonraki ilk 160 kişiye aylık 1 GB, sonraki ilk 1600 kişiye günlük 1GB internet hediyesi veriliyor.

Tüm Bursalılar şehir hattından faydalanabilsin ve dijitalleşebilsin diye, bir BursaMobile kullanıcısı, üç kişiyi daha BursaMobile’a getirerek, hem kendisi hem de getirdiği yakınlarına, tarifelerine ek olarak aylık 1 GB toplamda 12 GB internet kazandırıyor. İkinci numara olarak BursaMobile’ı tercih eden müşterilerimiz hem şehir hatlarını hem de diğer Turkcell numaralarını aynı anda kullanabiliyor. BiP arama ayarlarından “İkinci Numaramı BiP’te Kullan”ı aktifleştiren müşteriler şehir hatlarını kullanırken diğer Turkcell hatlarına gelen SMS ve aramaları kaçırmıyor.

Ayrıca sosyal medya yarışmaları ile forma ve hediye maç bileti gibi farklı hediyeler kazanıyor.

https://www.turkcell.com.tr/tr/bursa-mobile

Bursaspor Ek Destek Paketleri

Bursaspor sevdalıları şehir hattı almadan da takımlarını destekleyebilsin diye Turkcell, Bursaspor’a özel Bursaspor Destek Paketleri’ni taraftarlarla buluşturdu. Yeşil Beyaz Paket alan müşteriler, GollerCepte Süper Paket üyeliğiyle beraber Bursaspor’un yendiği her maçta günlük 1GB, attığı her golde haftalık 200MB internet hediyesi kazanıyorlar.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/yesil-beyaz-paket

Timsah Paket ile GollerCepte Süper Paketi’ne ek olarak Instagram’da geçerli 5GB İnternet veriliyor. Gol ve galibiyet sevincini doyasıya yaşamaları için Timsah Paketi’ndeki müşterilere de Bursaspor’un yendiği her maçta günlük 1GB internet, attığı her golde haftalık 200MB internet hediyesi veriliyor.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/timsah-paket

TURKSPOR’unun en büyük destekçisi olarak Turkcell, BursaMobile’ın çok sevilen “Ayın 16’sı” kampanyasına Destek Paketli müşterilere katılma şansı veriyor. BiP BursaMobile kanalından her ayın 16’sında yapılan yarışma ile paket sahibi müşterilerden ilk 16 kişiye aylık 16 GB, sonraki ilk 160 kişiye aylık 1 GB, sonraki ilk 1600 kişiye günlük 1GB internet hediyesi veriliyor.

Turkcell faydalarına ek olarak, Bursaspor sosyal medya hesaplarından ve BiP BursaMobile kanalından yarışmalara katılarak maç biletinden formaya çeşitli hediyeler kazanıyorlar.